Kutsume koostööle

Kui Teile pakub huvi metallitöötlus, pakume me Teile täpsust, kvaliteeti, optimaalseid tähtaegu ning kutsume Teid koostööle.

Me kasutame kõiki oma teadmisi ja kogemusi, et Teie tellimus saaks täidetud kiiresti ning kvaliteetselt.

Elemark on spetsialiseerunud:

Mehaaniline töötlemine plastmassist, värvilistest metallidest ja nende sulamitest ning terasest. Ettevõttel on olemas CNC-treipingid ja -freespingid. See võimaldab töödelda detaile diameetriga kuni 150 mm ja pikkusega kuni 300 mm, saavutades täpsuse kuni 1 mikromeetrit.

Me töötame tellija jooniste ja näidiste järgi. Kaasaegsed seadmed võimaldavad meil töötada elektrooniliste joonistega.

Miks just meie?

Meil on rikkalik kogemus erinevate materjalide mehaanilises töötluses. Kõrge tootlusega ning ülitäpsed tööpingid lubavad valmistada ükskõik kui raskeid detaile (võimalik on näiteks korpusdetailide töötlemine 5 koordinaadi järgi üheaegselt). Saame töödelda silindrilisi, koonusjaid, erikujulisi ning otspindu, teha sise- ja väliskeermeid, samuti puurimistöid. Elemark— see on hästi organiseeritud tootmine mehaanilises töötluses. See kõik saavutatakse suure potentsiaaliga tööliste, programmeerijate ning juhtivspetsialistide kaasabil. 

Et saavutada lai ja rahulolev kliendibaas, oleme seadnud oma eesmärgiks kõrge kvaliteediga detailide valmistamise, tagades muuhulgas ka kõrgeimate täpsusnõuete täitmise metallitöötlemisel.

Elemark AS prioriteetide hulka kuuluvad kiired tellimuste täitmise tähtajad, toodangu kõrge kvaliteet ning konkurentsivõimelised hinnad.

Meie valduses 4000m2 tootmishoonet, ja  10 000m2 maad.


ELEMARK AS
10221417
Suur-Sõjamäe 19a 11415 Tallinn